FC Fastav Zlín oficiální web

PRODEJ VSTUPENEK NA VÝROČNÍ UTKÁNÍ SPUŠTĚN, JEDNOTNÁ CENA 100 KČ

11.05.2022

Poslední domácí zápas se blíží a my věříme, že se nám letošní sezonu podaří zdárně zakončit. V rámci tohoto utkání vás čeká otevřený stadion již 2 hodiny před výkopem, a to od 16:00 a fotbalovou sobotu si budou moct užít velcí i malí. Na fanoušky čekají atrakce v podobě skákacího hradu, radar gate – měření rychlosti kopu, malování na obličej, plno her a soutěží před zápasem i o poločase.
Ševci se tak chtějí nejen rozloučit se sezonou, ale zároveň se zapojí do oslav k příležitosti 700 let města Zlína. Právě tomuto významnému datu bude věnován výroční dres, ve kterém nastoupí zlínští fotbalisté k poslednímu domácímu utkání v sobotu 14. května od 18:00 v nadstavbové části FORTUNA:LIGY.

FC FASTAV Zlín - FK Jablonec | 14.5. | 18:00 | stadion Letná, Zlín

PRODEJ VSTUPENEK - JEDNOTNÁ CENA 100 KČ

ON-LINE >ZDE<

FYZICKÝ v sobotu 14.5. od 16:00 hodin na pokladnách stadionu Letná

Vstupenky do sektoru hostů budou v prodeji v den utkání na pokladnách stadionu od 16:00 hodin, cena jedné je 100 Kč

STADION

Otevření stadionu v 16:00

Atrakce pro děti připraveny od 16:00 do 20:00 hodin - skákací hrad, radar gate – měření rychlosti kopu, malování na obličej, plno her a soutěží před zápasem i o poločase

Mapka stadionu >ZDE<

DRAŽBA VÝROČNÍCH DRESŮ

700. jubileum města Zlína si mohou, díky benefiční aukci, užít i fotbaloví fanoušci. Právě tomuto významnému výročí jsou věnovány výroční dresy, ve kterých nastoupí zlínští fotbalisté k poslednímu domácímu utkání v nadstavbové části FORTUNA:LIGY.
Výroční dres, ve kterém hráči odehrají ligové utkání, je jedinečný tím, že na jeho přední části je vyobrazena mapa Zlína v nejmenších detailech. Na hrudi pak dominuje logo 700. Na zadní straně každého dresu je originální podpis jednotlivých hráčů.
Dresy si mohou fanoušci a sběratelé vydražit v této aukci, přičemž výtěžek poputuje na dobročinné účely do vybrané regionální neziskové organizace.