FC Fastav Zlín oficiální web

Povedený víkend mají za sebou ženy i dorostenky


21.10.2019


Povedený víkend zažily oba týmy. Nejdříve ženy dokázaly zvítězit v sobotu na půdě Vítkovic a dorostenky dovezly v neděli výhru z Nových Sadů.

"Na půdě šestého celku soutěže jsem zaspaly úvod utkání. Na jeho začátku byly Vítkovice pohyblivější. Domácí hráčky si víc rozuměly s balónem. Po zásluze jsme proto od 7. minuty po gólu Gebauerové prohrávaly 1:0. Až  od 20. minuty se hra vyrovnala a také my jsme se dostávaly do šancí. Z jedné z nich nejprve Rozsypalová nastřelila tyč a stejná hráčka v jednatřicáté minutě srovnala skóre na 1:1. Těsně po přestávce byl náš tým už aktivnější a v devětačtyřicáté minutě jsem se ujaly vedení zásluhou  Rozsypalové. Severomoravanky však 58. minutě Burovou vyrovnaly na 2:2. O naši vítěznou trefu se postarala pět minut před koncem duelu ze samostatného úniku Marholtová. Nicméně zápasu by slušela remíza. V partii s nevyzpytatelným soupeřem nám přálo štěstí, uznala Strachoňová."


VÍTKOVICE ŽENY - FC FASTAV ZLÍN ŽENY 2:3 (1:1)

Branky: 31., 49. Rozsypalová, 85. Marholtová

Sestava:  Matlachová - Martináková, Vyvlečková, Vlčková, Jakešová, Novosadová, Zeťková, Janíková, Marholtová, Rozsypalová, Strachoňová 

Střídaly: Dvorníková, Žalková, Martáková


NOVÉ SADY dorostenky - FC FASTAV ZLÍN dorostenky 0:7 (0:3)


Branky: 16., 38. Románková, 23., 68. Marholtová, 47. Martináková, 60. Scalvini, 66. Martáková

Sestava: Zelinková, Zichová, Tobolíková, Románková, Martináková, Martáková, Marholtová, Horňáková,  Holíková, Hlavicová, Dvorníková, Scalvini

Hodnocení trenérky: "Jednalo se o poslední podzimní zápas a musím uznat, že jsme ho zvládly s přehledem. Soupeřky jsem nepustily do nějaké větší šance a celý zápas jsme měly pod kontolou. Dařila se nám rozehrávka i s golmankou, což přineslo několik krásných akcí. Holkám musím poděkovat za přístup k zápasům i tréninkům, ale stále je na čem pracovat, proto i nadále budeme pokračovat v plném nazasení tréninkových jednotek."









Podkategorie

Příští utkání

Tabulka FORTUNA:LIGA

#KlubZVRPSB