FC Fastav Zlín oficiální web

Róbert Matejov podepsal ve Zlíně novou smlouvu


17.07.2019


Slovenský obránce Róbert Matejov bude i v následujících sezonách hájit barvy Fastavu Zlín. Jednatřicetiletý bek se dohodl se Zlínem na nové tříleté smlouvě.

„Měl jsem jasno v tom, že chci do startu ligy chci vědět, co bude v budoucnu. Po těch letech ve Zlíně jsem si pohrával s myšlenkou, že by to možná chtělo změnu, ale na nic jsem nespěchal. Jsem rád, že Zlín přišel a podali jsme si ruky znova,“ řekl po podpisu Matejov.

„Zdeňa Grygera mě oslovil, že bychom si měli sednout a probrat celou mou situaci. Já jsem souhlasil a potom už to šlo velmi rychle,“ popisoval slovenský bek, jak k podpisu nové smlouvy došlo. „V první řadě mě k podpisu vedl zájem od Zlína. Stále mi věří. I po posledním období, které nebylo pro mě ideální, ale také jsem chtěl podepsat, protože jsem tady šťastný, co se týče osobního života,“ vysvětluje muž přezdívaný „Robo“.

Matejov patří mezi nejdéle sloužící hráče ve zlínském dresu. Ve Zlíně působí od roku 2012. „Na každý rok tu mám nějaké vzpomínky. Některé jsou pěkné, některé horší. Prošel jsem si tu vážným zraněním. Klub mě tehdy podržel. Vzpomínám na všechny trenéry, co jsem tu zažil. Na některé rád, na některé už tolik ne, ale každý mi dal do života něco. Nejraději vzpomínám ale na trenéra Páníka a trenéra Bílka a na úspěchy, kterých jsme pod nimi dosáhli,“ připomíná Matejov. 

S novou smlouvu ale rozhodně neplánuje přestat na sobě pracovat. Právě naopak. „Stále je co zlepšovat. Věřím, že když budu hrát co nejvíc, bude forma stoupat. Mrzí nás strašně ztráta bodů proti Slavii, protože si myslím, že jsme na ně měli a minimálně bod jsme si zasloužili. Ale takový je fotbal. Musíme jít dál. Atmosféra byla výborná. Plný stadion, takže víc takových zápasů,“ přeje si jednatřicetiletý fotbalista.
 


 

Podkategorie

Příští utkání

Tabulka FORTUNA:LIGA

#KlubZVRPB
1.SK Sigma Olomouc339131140
2.FK Teplice339111338
3.FC Fastav Zlín33961833
4.MFK Karviná335121627
5.Slezský FC Opava335101825
6.1.FK Příbram33672025