FC Fastav Zlín oficiální web

Ženy i dorostenky jsou stále neporaženy


07.10.2019


Ženy v nedělním zápase dokázaly přehrát Brušperk a odvezly si všechny body zpět do Zlína. Díky 3 výhrám se usadily na čele tabulky MSLŽ. Dařilo se i dorostenkám, které si dovezly výhru 8:1 z Bezměrova.

SK BRUŠPERK - FC FASTAV ZLÍN Ženy 1:2 (0:0)

Branky: 54. Žalková, 62. Novosadová 

Sestava: Matlachová -  Janíková, Vlčková,Zeťková, Rozsypalová, Marholtová, Novosadová, Hrubá, Jakešová, Martináková, Strachoňová

Střídaly: Martáková, Žalková, Hnilicová

Hodnocení: "Do zápasu jsme vstoupily dobře. Dařila se nám kombinace až do 8 minuty, kdy jsme neproměnily penaltu. Holky z Brušperku převzaly otěže a  začaly být nebezpečné v přechodu do útoku. O poločase jsme si řekly, že začné hrát opět naši hru, kombinovat a přenášet hru do stran a díky tomu jsme dokázaly Brušperk ve druhém poločase přehrát a získat další 3 body." 
 

FC AJAX BEZMĚROV - FC FASTAV ZLÍN Dorostenky 1:8 (0:4)

Branky: 2., 35., 69. Marholtová, 17., 50., 52. Martáková, 24. Románková, 74. Horňáková

Sestava: Kovačičová - Dvorníková, Hlavicová, Holíková, Horňáková, Marholtová, Martáková, Martináková, Románková, Scalini, Zichová

Hodnocení trenérky: "Musím holky pochválit za přístup k utkání, který byl výborný. Od 1. minuty začaly hrát aktivně a plnily to, co jsme si řekly v kabině. I proto jsme dokázaly v prvním poločase vstřelit po různých kombinacích krásné 4 branky. Druhý poločas jsme trochu polevily,ale i v náročeném počasí jsme dotáhly zápas do vítězného konce."

Podkategorie

Příští utkání

Tabulka FORTUNA:LIGA

#KlubZVRPSB