FC Fastav Zlín oficiální web

Ženy i dorostenky podlehly svým soupeřkám


14.10.2019


V 5. podzimním kole Moravskoslezské ligy žen se doposud neporaženému Zlínu nedařilo. Fastav doma prohrál s Havířovem 1:4. Dorostenky zase nestačily na své soupeřsky z Kotvrdovic.

"Zkušený hostující tým měl zápas pod kontrolou. My jsme byly zejména v prvním poločase nervózní. Nedařila se nám souhra. Naopak Havířov dobře kombinoval, jeho hráčky byly důraznější v osobních soubojích. Ve čtyřiadvacáté minutě sice Kubicová vstřelila kontaktní gól na 1:2, ovšem ještě v prvním dějství jsme inkasovaly další dvě branky,“ zavzpomínal na první pětačtyřicetiminutovku jeden z trenérů zlínského Fastavu Karel Dolina. Po změně stran hosté trochu polevili v nasazení. Zlín toho ale nevyužil. "Slibné příležitosti měly Zeťková, Andrlíková a Žalková. Další branky jsme se však nedočkali, protože chytře hrající a fotbalovější havířovský tým nás pouštěl pouze před jejich šestnáctku,“ konstatoval Dolina

FC FASTAV Zlín ženy - FK Havířov ženy 1:4 (1:4)

Branka: 24. Kubicová.
Sestava: Hnilicová – Andrlíková, Hrubá, Janíková, Kubicová, Marholtová, Martáková, Novosadová, Vlčková, Zeťková, Vyvlečková.
Střídaly: Hájková, Oharková, Strachoňová, Žalková.  

FC FASTAV Zlín dorostenky - Kotvrdovice dorostenky 2:5 (1:3)

Branky: 20., 61. Marholtová
Sestava: Kovačičová - Dvorníková, Hlavicová, Holíková, Horňáková, Marholtová, Martáková, Martináková, Románková, Tobolíková, Zichová, Scalvini, Zaoralová

Hodnocení trenérky: "Do zápasu jsme vstoupily celkem dobře ve 20. minutě otevřela skóre zápasu Marholtová, ale to od nás bylo vše. Hned z protiútoku jsme dostaly na 1:1 a soupeř nás začal přehrávat, což platilo i v ostatních minutách prvního poločasu. Ve druhém půlce jsme sice korigovaly stav a měly několik dalších příležitostí na vyrovnání, ale to se nám tentokrát nepovedlo".

Podkategorie

Příští utkání

Tabulka FORTUNA:LIGA

#KlubZVRPSB